12.01.2014. 23:03

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Reķe 27 nospēlēto minūšu laikā realizēja visus piecus divpunktu metienus, vienu no diviem tālmetieniem un četrus no pieciem soda metieniem, kļūstot par savas komandas rezultatīvāko spēlētāju. Tāpat latviete iekrāja piecas atlēkušās bumbas un vienu rezultatīvu piespēli, tiekot pie 21 efektivitātes koeficienta punkta, kas bija labākais rādītājs komandā.

Pēdējās divās spēlēs kopā Reķe pratusi gūt 33 punktus. 

Citā svētdienas mačā panākumu svinēja arī Aija Putniņas pārstāvētā Umbertides «Acqua&Sapone» komanda, kas ar 73:45 savā laukumā pārspēja Lukas «Gesam Gas» basketbolistes.

Putniņa laukumā pavadīto 18 minūšu laikā guva trīs punktus, raidot grozā vienīgo tālmetienu un kļūdoties abos divpunktu metienos. Latvietes kontā arī četras piezīmes, divas atlēkušās bumbas un negatīvs efektivitātes koeficienta rādītājs -2, kas bija sliktākais komandā. 

Kopvērtējumā «Acqua&Sapone» ar deviņām uzvarām 13 spēlēs ieņem ceturto vietu, bet «Carispezia» ar septiņiem panākumiem atrodas septītajā pozīcijā. Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties