13.10.2017. 23:02

„Lat-2002/Dobele” čempionātu uzsāka ar trim zaudējumiem trijās spēlēs, turklāt septembrī komanda, kura veido Latvijas jaunatnes izlases kodolu, jau sacentās ar „REIR Dobeli”, zaudējot ar 30:47.

Kā jau bija gaidāms sīva cīņa izpalika arī šoreiz. „REIR Dobele” ātri izvirzījās pārliecinošā vadībā (6:0 9.minūtē), bet puslaiku pabeidza ar graujošu 24:12 sev par labu. Otrajā puslaikā valsts vicečempiones pievienoja vēl 28 vārtus, pārsniedzot 50 gūto vārtu robežu un svinot graujošu uzvaru ar 53:28.

Šī bija pirmā spēle šosezon, kurā vienai komandai izdevās sasniegt 50 gūto vārtu robežu, kā arī rezultatīvākā spēle kopumā - abas komandas guva 81 vārtus.

Uzvarētāju labā 44 vārtus no 53 guva četras spēlētājas – 13 vārtus guva Laura Ņeverovska, 11 – Elīna Freiberga, desmit reizes precīzas bija Ieva Rozenfelde un Adele Veldze. Zaudētājām sešus vārtus guva Madara Cibuļska.

„REIR Dobele” vienībai šī bija otrā uzvara četrās aizvadītajās spēlēs.

Lat-2002/Dobele – REIR Dobele 28:53 (12:24) Lat-2002/Dobele : Cibuļska 6/1, Veinberga 5, Stankeviča 5/4, Strēle 2, Prūse 2, Kaklēna 2, Buivide 2, Minova 2, Valtere 1, Ribčika 1. REIR Dobele : Ņeverovska 13, Freiberga 11, Rozenfelde 10, Veldze 10, Veide 7, Egle 1, Dubrovsks 1.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana