04.10.2016. 21:20

Pašā spēles sākumā pēc Daces Potapovas un Renātes Salmanes gūtajiem vārtiem salaspilietes izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr turpinājums veiksmīgāks bija viešņām, kas pakāpeniski pārņēma iniciatīvu. Līdz puslaika vidum gan laukumā vēl noritēja līdzīga cīņa ar nelielu "REIR Dobele" pārsvaru, bet puslaika otrajā daļā dobelnieces atrāvās un pirmās 30 minūtes noslēdza ar septiņu vārtu pārsvaru – 20:13.

Otrā puslaika piektajā minūtēs Dobeles handbolistes pirmoreiz panāca piecu vārtu pārsvaru, kad precīza bija Lūcija Garda – 24:14. Vēlāk viešņu atrāviens sasniedza +13, un, lai gan Salaspilij uz brīdi izdevās pietuvoties desmit vārtu attālumā, spēles beigās "REIR Dobele" veica vēl vienu izrāvienu un spēli noslēdza ar graujošo 47:30. Dobeles handbolistēm otrā uzvara divās spēlēs.

Uzvarētāju labā desmit vārtus guva Laura Ņeverovska, bet ar astoņiem vārtiem atzīmējās Egita Šteinerte. Savukārt zaudētāju rindās rezultatīvākā ar astoņiem vārtiem bija Renāte Salmane.

Salaspils SS – REIR Dobele 30:47 (13:20)Salaspils SS: Salmane 8/1, Liepa 4, Umjarova 4, Potapova 4/1, Borisanova 3, Setkovska 2, Vītola 2, Rudziša 1, Kozlova 1, Kuceva 1.REIR Dobele: Ņeverovska 10/2, Šteinerte 8, Garda 7, Freiberga 6, Purviņa 5/1, Rozenfelde 3, Krūmiņa 3, Zinčenko 2, Dubrovska 2, Veldze 1.