28.06.2015. 17:53
Latvijas pludmales volejbola čempionātā šodien tika noslēgts Rīgas posms. Vīru sacensībās uzvarēja Haralds Regža un Armands Āboliņš, bet dāmām labākās bija Marta Ozoliņa un Alise Lece.

Latvijas čempionāta pirmajos divos posmos vīriem uzvaru svinēja Mārtiņš Pļaviņš un Hermans Egleskalns, bet trešajā etapā šis duets nevarēja piedalīties pilnā sastāvā. Pļaviņš piedalījās pasaules čempionātā, tikmēr Egleskalns startēja vienā pārī ar Arti Caicu.

Tikmēr trešo finālu pēc kārtas sasniedza Haralds Regža un Armands Āboliņš, kuriem pretī šoreiz bija Igaunijas duets - Maksims Petrovs un Aleksejs Povjakels. Pirmajā setā pārāki bija viesi (21:18), taču nākamajos divos Regža/Āboliņš pārliecinoši revanšējās – ar 21:14 un 15:12. Jāpiebilst, ka Igaunijas duets ceturtdaļfinālā trīs setos izslēdza vienus no favorītiem – Edgaru Toču un Rihardu Finsteru.

Trešo vietu šajā posmā izcīnīja Lietuvas duets Arns Rumševičs un Luks Kazdailis, kuru pretinieki Aleksandrs Solovejs un Ruslans Sorokins no spēles atteicās. Sezonas ceturtais posms notiks Saulkrastos (15.–17. jūlijā).

Dāmas Rīgā aizvadīja otro Latvijas čempionāta etapu. Trīs no četrām pirmā posma finālistēm par zeltu cīnījās arī šodien. Marta Ozoliņai un Alisei Lecei pretī stājās Inese Jursone un Lana Sorokina, kura nomainīja Tīnu Graudiņu.

Pirmo setu uzvarēja Jursone/Sorokina (21:19), un viņas bija tuvu panākumam arī otrajā, izvirzoties vadībā ar 14:10. Ozoliņa/Lece tomēr lauza spēles gaitu un sīvā cīņā uzvarēja gan otro (21:17), gan trešo (15:13) setu. Spēlē par trešo vietu Agnese Caica un Jana Jaudzema ar 2:1 (14:21, 22:20 un 15:12) uzvarēja Ilzi Liepiņlausku un Sandu Ragozinu. Dāmu turnīra trešais posms notiks 21.-23. augustā.

Izmantotie resursi:Pludmales VolejbolsLATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties