20.05.2015. 21:55
Jūrmalā, Majoru pludmalē ceturtdienas rītā startēs Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Jūrmala „Masters” turnīra kvalifikācijas sacensības, kurās piedalīsies arī divas Latvijas komandas – Haralds Regža / Armands Āboliņš un Toms Šmēdiņš / Viktors Koržeņevičs.

Jau vēstīts, ka Regža un Āboliņš tiesības piedalīties kvalifikācijas turnīrā trešdien ieguva bez dalības valstu kvalifikācijā, bet Šmēdiņš / Koržeņevičs apspēlēja citu mūsu duetu Rihardu Finsteru / Edgaru Toču – 2:0 (21:16, 21:19). Pēc kvalifikācijas turnīra tehniskās sanāksmes abi Latvijas dueti uzzināja pretiniekus rītdienas sacensībās.

Haralds Regža un Armands Āboliņš kvalifikācijā izsēti ar 12.numuru, kas viņiem pretiniekos pirmajā kārtā devis dāņus Laioru Korenu un Jakubu Kordu Stormliju (21). Dānijas duets valstu kvalifikācijas turnīrā nepiedalījās, tiesības kvalifikācijas sacensībās iegūstot uzreiz. Dānijas pārstāvji ne ar ko īpašu līdzšinējā karjerās lepoties nevar, tāpēc domājams, ka pirmā kārta latviešiem būtu jāpārvar. Maču Latvijas un Dānijas pāri uzsāks plkst. 10.40 centrālajā laukumā. Šī pāra uzvarētājiem pretī stāsies Janika Salvetī / Baptista Daguerre (Francija) un Drais Kokelkorens / Toms Van Valle (Beļģija) pāra uzvarētāji. Šajā pārī favorītu statusā būs franči, kuri šosezon nespēja pārvarēt Šveicē notiekošā Pasaules kausa posma kvalifikāciju. Interesanti, ka ar Francijas pārstāvjiem Regža un Āboliņš cīnījās arī pagājušajā gadā, kad Jūrmalas „Satellite” turnīrā mūsu duets svinēja panākumu 1/4finālā – 3:1. Lai tiktu līdz frančiem, Regžam ar Āboliņu gan sākumā jāpieveic dāņi. Sacensību zars latviešiem nav slikts, taču, lai sasniegtu pamatturnīru, nāksies demonstrēt stabilu sniegumu.

Toms Šmēdiņš un Viktors Koržeņevičs tikmēr Jūrmalā notiekošā turnīra kvalifikācijas sacensībās izsēti ar 22.numuru, kas pretiniekos pirmajā kārtā devis čehus Janu Dumeku un Robertu Kufu (11). Arī čehi aizvadītajā nedēļā nespēja iekļūt Lucernā notiekošā Pasaules kausa posma pamatsacensībās, kamēr Toms un Viktors trešdien aizvadīja savu pirmo kopīgo spēli šajā sezonā. Latvijas un Čehijas pāri cīņu rīt uzsāks plkst.12.20 centrālajā laukumā. Pāra uzvarētājiem otrajā kārtā būs jācīnās ar Aindrius Gaidis / Pauļus Matulis (Lietuva) un Lars Tveits Rotenholts / Bjarte Uskens (Norvēģija) dueļa veiksminiekiem. Šķiet, ka otrajā kārtā pretinieki latviešiem pat varētu būt nedaudz ērtāki, taču līdzīgi kā Haraldam ar Armandu, lai iekļūtu pamatturnīrā, arī Tomam ar Viktoru ceturtdien būs jādemonstrē savs labākais sniegums – vismaz tāds pats kā valstu kvalifikācijā pret saviem tautiešiem Toču un Finsteru.

Visām kvalifikācijas turnīra spēlēm tiešraidē varēs sekot WATCH SPORT LIVE STREAMS + VIDEOS ONLINE |...

Jau vēstīts, ka pamatturnīrā tiesības piedalīties jau ieguvušas trīs Latvijas komandas Aleksandrs Samoilovs / Jānis Šmēdiņš, Ruslans Sorokins / Aleksandrs Solovejs un Mārtiņš Pļaviņš / Hermans Egleskalns.

Kvalifikācijas sacensības ceturtdien sāksies plkst. 9:00. Piektdien, sestdien un svētdien Jūrmalas smilšu laukumos pie „Baltic Beach hotel” jau dosies visas vadošās komandas. Piektdien un sestdien visas spēles no centrālā laukuma būs skatāmas interneta tiešraidē LMT Straume straume.lmt.lv / Sākumlapa un Sportacentrs.com, bet svētdienas izšķirošie mači arī TV6 kanālā.

21. maijs – plkst.9:00 kvalifikācijas turnīrs22. maijs – plkst.9:00 pamatturnīra spēles apakšgrupās23. maijs – plkst.10:00 pamatturnīra izslēgšanas spēles 1/8 fināli un ¼ fināli24. maijs – ½ fināla spēles plkst.12:00 – 14:00, spēle par 3. vietu: 15:00, fināls plkst.16:00

Pilna turnīra programma pieejama šeit: jurmala.beachvolley.lvTurnīra spēļu kalendārs un visi rezultāti pieejami šeit: CEV - Confédération Européenne de Volleyball2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties