13.11.2014. 16:06

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Latvijas izlases spēlē ir argumenti, uz ko balstīties cīņā par uzvaru, taču vienlaicīgi jārēķinās, ka arī pretinieks būs ļoti nopietns, sacīja Lisko. Viņš nevēlējās atklāt komandas taktiku gaidāmajā spēlē, kā arī atturējās sniegt pat mazākās norādes par iespējamo sastāvu. Visiem izlases paplašinātajā kandidātu sarakstā iekļautajiem spēlētājiem ir iespēja iekļūt sastāvā, savukārt komandas spēkos ir sagādāt skatītājiem patīkamas emocijas par uzvaru, uzsvēra Lisko.

"Negribu pirms spēles atklāt kārtis. Mums ir iespējas Kipras izlasi apturēt, lai mājās uzvarētu un sarūpētu savu dāvanu [18.novembra] svētkos," teica Lisko. "Latvijas izlasē ir spēcīgi uzbrucēji, un tas mums jāizmanto. Mājās varam līdzvērtīgi cīnīties ar jebkuru pretinieku," viņš piebilda.

Krievijas speciālists Lisko ir gandarīts par Latvijas regbistu cīņassparu un vēlmi cīnīties. Treneris sagaida, ka Latvijas izlase neļaus kipriešiem darboties viņiem ierastajā spēles stilā. Lisko ir lepns par izlases spēlētāju attieksmi, jo amatieru statusa komanda treniņos gatavojas ļoti profesionāli un mērķtiecīgi.

Kipras izlasi Lisko raksturoja kā ļoti nopietnu pretinieku, kam sastāvā būs spēlētāji ar saknēm Anglijā un līdz ar to arī izcilu pieredzi regbijā. Kipriešiem ir teicama regbija skola, par ko Lisko pārliecinājies, noskatoties visus pieejamos viņu spēles ierakstus. No ENC 2C divīzijas augstāk tikušo Kipras valstsvienību raksturo lieliska bumbas kontrole un laba spēles taktikas izpratne, paskaidroja Lisko. Viņš gan nešaubās, ka Latvijas izlases spēkos ir cīnīties par uzvaru, lai gan Kipra iepriekšējā ciklā pakāpi zemākajā 2C divīzijā uzvarēja visās astoņās spēlēs.

Pret Kipru pēdējo spēli valstsvienībā aizvadīs tās pašreizējais kapteinis un ilggadējais līderis Jānis Skuja. Nacionālajā izlasē 18 gadus aizvadījušais Skuja iespēju spēlēt valstsvienībā arvien uzskata par lielu godu, un viņš solīja, ka cīņā par uzvaru Latvijas regbisti sestdien nežēlos ne sevi, ne pretiniekus. Regbista karjeru Skuja vēl neplāno beigt, taču atzina, ka gaitām valstsvienībā ir gatavs pielikt punktu, jo tāds brīdis pienāk katra sportista karjerā.

Gan Kipras, gan Latvijas regbisti jauno divu gadu ciklu ENC 2B divīzijā sāka ar uzvarām vienīgajās līdz šim aizvadītajās spēlēs. Kipra oktobrī mājās ar 30:10 uzvarēja Andoras izlasi, bet Latvijas valstsvienība viesos ar 16:14 pārspēja ungārus. Latvijas un Kipras izlašu cīņa sestdienDaugavas" stadionā sāksies plkst. 14.CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties