05.09.2013. 22:23
Šodien Juglas stadionā notika Latvijas meistarsacīkšu regbijā 15 “Super 4” komandu spēle starp “Kalve” un “LMT/Eži” vienībām, uzvaru ar 39:13 (32:6) izcīnot “Kalvei”.

“Kalve” galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs: "Maču iesākām sekmīgi, jo, neraugoties uz traumām, bija sapulcējies diezgan kaujasspējīgs sastāvs. Ātri guvām pirmos punktus ar piezemējumu, bet “Eži” atbildēja ar diviem precīziem soda sitieniem. Tad pārsvaru ieguvām, pateicoties sekmīgai Dmitrija Baikova spēlei ar kāju. Otrajā puslaikā, kad komandas jau spēlēja ar otrajiem sastāviem, nācās ar grūtībām sargāt savu ieskaites laukumu. “Eži” varēja piezemēt vēl kādu bumbu, taču mums paveicās. Izdevās nomainīt visus astoņus spēlētājus, tādējādi dodot spēļu praksi jaunajiem regbistiem."

“LMT/Eži” galvenais treneris Juris Straume: "Neraugoties uz to, ka zaudējām, ir pamats optimismam, jo aug jaunā maiņa. Protams, vienmēr gribas vinnēt, bet, ja ir tikai uzvaras, tad nav iespēju kritiskāk izvērtēt savu sniegumu. Savukārt zaudējumi līdzīgā spēlē komandu dara stiprāku, jo ir iespējas izvērtēt savas kļūdas un atrast vajadzīgos virzienus, kuros vēl jāpiestrādā. “Kalve” šobrīd pēc uzvaras pār “Miesniekiem” ir uz viļņa, bet piezemējumus pret mums viņi guva pēc rupjām mūsu kļūdām."

Komanda S U N Z Bonusa punkti Punkti kopā
“Garkalne/Livonia” 3 3 0 0 3 15
“Kalve” 3 2 0 1 1 9
RK “Miesnieki” 2 0 0 2 2 2
“LMT/Eži” 2 0 0 2 0 0

Nākamā “Super 4” spēle notiks nākamnedēļ, kad trešdien, 11.septembrī, plkst.18:30 RFS (LU) stadionā RK “Miesnieki” uzņems “Kalves” vienību.

Jānis Erenbergs,Latvijas Regbija federācijaspreses sekretārsVertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties