27.12.2017. 22:57

Detroitas "Pistons" šonakt savā laukumā izrēķinājās ar Indianas "Pacers" (107:83). Lielisku spēli aizvadīja spēka uzbrucējs Tobaiass Heriss, kurš jau pirmajā ceturtdaļā guva 21 punktu un kopumā sakrāja 30 punktus, no spēles aizmetot garām tikai vienu metienu (2p. 3/3, 3p. 7/8, 1p. 3/4). 27 gadus vecais Redžijs Džeksons 21 minūtes laikā atzīmējās ar astoņiem punktiem un 13 rezultatīvām piespēlēm, taču viņam spēle priekšlaicīgi beidzās jau trešajā ceturtdaļā.

Detroitas "Pistons" ziņo, ka Džeksona veselības stāvoklis atkārtoti tiks novērtēts pēc 6-8 nedēļām. Taču "zaļā gaisma" no ārstiem februārī būs labākais iespējamais scenārijs – ļoti iespējams, ka izlaist nāksies arī ilgāku periodu. Šosezon Džeksons bija sācis visas 33 spēles, vidēji aizvadījis 27,1 minūti, guvis 14,6 punktus un izdarījis 5,5 rezultatīvas piespēles. Džeksonam gan ir labs dublieris Išs Smits, kurš vidēji 20,1 minūtē ir guvis 8,9 punktus un izdarījis 3,9 rezultatīvas piespēles, bet otrajā pieciniekā tagad saspēli acīmredzot nāksies vadīt otrajam numuram Lengstonam Gelovejam.

Džeksonu 2011. gada draftā ar 24. numuru izraudzījās Oklahomasitijas "Thunder", bet uz Detroitas "Pistons" viņš pārcēlās 2015. gada februārī trīs komandu maiņas darījumā. "Thunder" pret Džeksonu ieguva saspēles vadītāju Dīdžeju Ogastīnu, uzbrucēju Kailu Singleru un 2019. gada otrās kārtas izvēli draftā, savukārt Jūtas "Jazz" tika pie 2017. gada otrās kārtas izvēles. Džeksons piedzima Itālijas pilsētā Pordenonē, jo viņa tēvs dienēja Aviāno Gaisa spēkos.

Detroitas "Pistons" pēc septiņu zaudējumu sērijas pēdējās sešās spēlēs ir izcīnījusi piecas uzvaras un ar bilanci 19-14 Austrumu konferencē ieņem piekto vietu. Piecas spēles pēc kārtas savainojuma dēļ izlaidis aizsargs Eiverijs Bredlijs, kurš vidēji guvis 15,7 punktus, bez rezultatīvākais komandā ir Heriss – 18,1 punkts un 5,3 atlēkušās bumbas. Andrē Dramonda rēķinā ir 14,2 punkti un 14,9 atlēkušās bumbas.

Izmantotie resursi:After getting news on Jackson – 6-8 weeks,...