02.12.2013. 19:40
Ar vārtu guvumu kārtējā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārās sezonas spēlē šovakar izcēlies latviešu uzbrucējs Miķelis Rēdlihs, kura pārstāvētā Jaroslavļas "Lokomotiv" ar 3:1 pieveica Maskavas CSKA hokejistus. Znaroka un Skudras jeb "Dinamo" un "Torpedo" duelī ar 3:1 pārāki bija Maskavas hokejisti.

Mača rezultātu jaroslavlieši atklāja jau tā otrajā minūtē, kad CSKA vārtos stāvošo Iļju Proskurjakovu apspēlēja Vadims Hlopotovs. "Lokomotiv" burtiski dominēja mača gaitu, taču pirmajā trešdaļā vārtus vairs neguva. Otrās trešdaļas pirmajā pusē precīzs bija arī Sergejs Konkovs, bet nepilnu minūti vēlāk jau 3:0 jaroslavliešu labā panāca Miķelis Rēdlihs.

Trešā perioda sestajā minūtē kapitulēja arī Kērtiss Senfords, kad vārtus CSKA labā guva pieredzējušais Aleksejs Morozovs. Visa perioda gaitā CSKA hokejisti uzbruka vairāk, taču pietuvoties neizšķirtam tā arī nespēja, "Lokomotiv" hokejistiem svinot uzvaru.

Miķelis Rēdlihs 14:06 laukumā pavadītajās minūtēs atzīmējās ar vārtu guvumu, vienu metienu pa pretinieku vārtiem, vienu uzvarētu iemetienu, kā arī vienu bloķētu metienu. Šis Rēdliham bija vien trešais vārtu guvums un vienlaikus rezultativitātes punkts šajā sezonā.

Šovakar piedzīvojot sīvā cīņā piedzīvojot zaudējumu ar 1:2, pārtrūka Pētera Skudras vadītās Ņižņijnovgorodas "Torpedo" četru pēc kārtas uzvarēto spēļu sērija. Lai gan mača pirmais periods noslēdzās bez vārtu guvumiem, otrajā trešdaļā vispirms precīzs bija Dominiks Graņāks, taču vēlāk jau 2:0 pēc Komarova piespēles panāca Maksims Pestuško.

Pirmajās spēles 40 minūtēs Aleksandrs Jerjomenko demonstrēja lielisku sniegumu, glābjot komandu vairākās bīstamās situācijās, taču trešā perioda pirmajā pusē pēc ilgākas ofensīvas Vladimiram Deņisovam tomēr izdevās panākt 1:2. "Torpedo" pārsvars auga, taču perioda nogalē kļūdījās Kovaļs, negaidīti izšķirošo 3:1 panākot Sergejam Soinam.

Izmantotie resursi:KHL.RU - официальный сайт : Континентальная...