07.03.2014. 20:37

Rēdlihs pēc izlases cīņubiedra Sprukta piespēles rezultātu atklāja spēles 5.minūtē - ripa pēc pretinieku kļūdas nonāca pie Sprukta, sekoja asprātīga piespēle un Rēdlihs ātrā slidojumā meta precīzi. Vēl 10 minūtes vēlāk mājinieku vārtsargs Aleksandrs Jerjomenko kapitulēja vēlreiz, šoreiz pēc Lokomotiv līdera Sergeja Plotņikova raidījuma. Šāds rezultāts uz tablo saglabājās līdz pat spēles trešās trešdaļas vidum, kad precīzi 60 sekunžu laikā Aleksandrs Rjazancevs un Leonīds Komarovs divreiz pārspēja Lokomotiv vārtsargu Kērtisu Senfordu, panākot neizšķirtu maskaviešiem. Ar šādu rezultātu noslēdzās pamatlaika 60 minūtes, kuru laikā laukuma saimnieki izdarīja 28 metienus pa pretinieku vārtiem (Lokomotiv vien 12). Papildlaikā aizritēja vien 91 sekunde, līdz Maksims Karpovs nodrošināja uzvaru mājiniekiem. Sērijas otrā spēle sestdien turpat Maskavā.

Rēdlihs (spēles laiks 16:04 minūtes) un Sprukts (18:09) darbojās savas komandas pirmajā maiņā, katrs izceļoties ar vienu metienu. Tāpat Sprukts uzvarēja 10 no 19 iemetieniem, kā arī bloķēja divus metienus un izdarīja divus spēka paņēmienus. Arī Rēdliham divi spēka paņēmieni un viens divminūšu noraidījums. Tikmēr Dinamo otrās maiņas uzbrucējam Mārtiņam Karsumam 16:31 minūtes uz ledus, viens metiens un septiņi spēka paņēmieni.

Vēl citā Rietumu konferences ceturtdaļfināla spēlē spēcīgā Sanktpēterburgas SKA komanda ar 1:0 savā laukumā uzveica Maskavas CSKA. Vienīgos vārtus spēles 50.minūtē guva Andrejs Sigarjovs, bet vārtsargs Aleksandrs Salāks atvairīja visus 43 viesu metienus.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161