23.08.2014. 19:17
Krievijas pilsētā Ufā vakar startēja Pasaules kausa izcīņa jauniešu komandām. Pirmajā spēlē HK "Rīga" pēcspēles metienos ar 4:3 uzveica Malmes "Redhawks" jaunos hokejistus.

"Aizvadījām ļoti labu pirmo periodu, bet otrajā pārstājām spēlēt kā komanda. "Rīga" šobrīd vienkārši ir labāka par mums," rīdziniekus slavēja zviedru kluba uzbrucējs – Dānijas U20 izlases hokejists Matiass Asperups.

Atšķirību starp spēles pirmo periodu (trīs ielaistas ripas) un atlikušo mača daļu (vārti nosargāti neskarti) apstiprināja arī rīdzinieku treneris Ronalds Ozoliņš: "Spēles sākumā izgājām, baidoties parādīt savu spēli – ātru un agresīvu. Pēc pirmā perioda spēlētājiem atgādinājām, ka reiz jau esam spēlējuši ar zviedriem. Galvenais bija sākt kustību uz laukuma. Mēs zinājām, kā spēlēt. Ar vairākumu un mazākumu mums viss ir kārtībā."

Tikmēr jaunais dāņu uzbrucējs norādīja, ka "Rīga" ir līdzvērtīga Malmes kluba pretiniekiem Zviedrijas U20 čempionātā: "Viņiem ir daudz tehnisku hokejistu, kuri nebaidās mēģināt individuāli apspēlēt savu pretinieku. Kopumā "Rīga" ir aptuveni tādā pašā līmenī kā mūsu pretinieki Zviedrijā."

Jau rīt rīdzinieki aizvadīs otro spēli, sacenšoties ar Savienoto Valstu Hokeja līgas (USHL) vienību "Musketeers". Vienā grupā ar "Rīgu" spēlē arī Maskavas "Spartak" un Zalcburgas "Red Bull" – cīņu par Pasaules kausu turpinās divas labākās šīs grupas komandas.

Izmantotie resursi:Молодежная хоккейная лига - Официальный сайтSākums - Hokeja kluba Dinamo Rīga oficiālā...2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties