09.06.2015. 21:51
Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Detroitas «Red Wings» par komandas galveno treneri iecēlis Džefu Bleišilu, kurš pēdējās trīs sezonas strādājis Amerikas Hokeja līgā (AHL).

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Maijā «Red Wings» galvenā trenera amatu pēc desmit sezonas ilga darba pameta kanādiešu speciālists Maiks Bebkoks, kurš izvēlējās pārņemt Toronto «Maple Leafs» grožus.

Līdz ar to «Red Wings» bija jālūkojas pēc jauna galvenā trenera, un šajā amatā otrdien tika apstiprināts 41 gadu vecais amerikānis Bleišils.

Viņš pēdējās trīs sezonas vadījis AHL komandu Grendrepidsas «Griffins», kas ir «Red Wings» fārmklubs. Vēl pirms diviem gadiem viņš ar šo vienību izcīnīja Kaldera kausu.

Savukārt 2011./2012.gada sezonā Bleišils bija Bebkoka palīgs «Red Wings» komandā, bet pēc tam pārņēma «Griffins» grožus.

«Red Wings» komanda Stenlija kausa izcīņu sasniegusi jau 24 sezonas pēc kārtas, bet šajā sezonā klubs nespēja pārvarēt Austrumu konferences pirmo kārtu, ciešot neveiksmi pret Tampabejas «Lightning», kas šobrīd spēlē jau finālā.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties