19.01.2017. 09:44

Pēc pirmā perioda ''Red Wings'' spēlē viesos pret Bostonas ''Bruins'' bija iedzinējos ar 1:4. Trešā perioda gaitā Detroita guva trīs vārtus pēc kārtas un izlīdzināja spēli (4:4), taču 21 sekundi pēc Detroitas ceturtajiem vārtiem Adams Makvaids atkal sniedza vadību ''Bruins''. Gustavs Nīkvists trešajā trešdaļā panāca 5;5, bet pēcspēles metienu sērijā precīzi bija Tomass Vaneks un Frans Nīlsens, nodrošinot panākumu Detroitai (6:5).

Vinipegas komanda aizvadīja spēcīgu spēles otro trešdaļu, kurā iemeta trīs bezatbildes ripas Arizonas ''Coyotes'' vārtos, pie tam trešā perioda sākumā ''Jets'' guva vēl divus vārtus, tādējādi intrigas šajā spēlē nebija, un ''Jets'' uzvarēja ar pārliecinošu 6:3. Vinipega tādā veidā pārtrauca četru zaudējumu sēriju.

Līdz papildlaikam nonāca cīņa starp ''Oilers'' un ''Panhers''. 60 minūtes noslēdzās ar 3:3, izlīdzinājumu Edmontonai panākot tikai 58. minūtē, bet trīs sekundes pirms papildlaika beigām ''Oilers'' uzvaru izrāva 1997. gadā dzimušais Konors Makdeivids - Florida zaudēja ripu pretinieku aizsardzības zonā, Makdeivids izrāvās vienatnē pret vārtsargu, veica vairākas māņkustības un no neērtās puses ieraidīja ripu vārtos (4:3).

Izmantotie resursi:Official Site of the National Hockey League |...

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230