10.06.2014. 15:08
Pirmās formulas (F-1) komanda «Red Bull» parakstījusi ilgtermiņa līgumu ar savu tehnisko direktoru Adrianu Ņūiju, kuru pirms tam pie sevis centās pārvilināt «Ferrari».

Tiek vēstīts, ka tagad Ņūijam «Red Bull» komandā tiks piešķirtas lielākas iespējas un viņš varēs strādāt ar krietni plašāka klāsta projektiem.

«Ir lieliski, ka esam panākuši vienošanos un ka viņš turpinās sniegt padomus, lai komanda virzītos uz priekšu,» izteicies «Red Bull» vienības vadītājs Kristians Horners. «Drīzumā plašākai sabiedrībai tiks atklāti vairāki aizraujoši projekti, taču Ņūijs vēl joprojām iesaistās arī F-1 komandas darbā.»

Ņūijs «Red Bull» komandā strādā kopš 2006.gada, palīdzot tai četras reizes triumfēt pasaules čempionātā. Tiesa, pēdējo mēnešu laikā arvien vairāk parādījās runas, ka brits varētu pamest F-1, jo jaunie noteikumu speciālistu ierobežo.

Pašlaik 55 veco Ņūiju savā paspārnē vēlējusies paņemt «Ferrari» komanda, piedāvājot viņam vairāk nekā 25 miljonu eiro lielu algu gadā.

Paredzēts, ka jaunnoslēgtās vienošanās rezultātā Ņūijam vairs nevajadzēs visu laiku būt kopā ar «Red Bull» komandu, bet viņš varēs pievērsties arī ātrumlaivu, lidaparātu un citu ātrgaitas spēkratu radīšanai.

Savas karjeras laikā Ņūijs desmit reizes ticis pie F-1 Konstruktoru kausa.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā «Red Bull» pēc septiņiem posmiem ar iekrātiem 139 punktiem ieņem otro vietu, atpaliekot tikai no šosezon ļoti veiksmīgi startējošās «Mercedes» vienības.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties