22.12.2017. 07:59

"Red Bull" konsultants Helmuts Marko atzīst, ka ir ļoti būtiski jau ar 2018. gada pirmo posmu spēt konkurēt ar "Mercedes" un "Ferrari" komandām.

"Esam novērojuši tendenci, ka visvairāk punktus parasti izcīnām tieši sezonas otrajā daļā," atzīst Marko. "Daudzus gadus Adriana Ņūvija filozofija bija prezentēt mašīnu tik vēlu, cik vien iespējams, bet nākamgad mēs šo pieeju esam nolēmuši mainīt. Šobrīd darbu veikšanā esam pasteigušies divas nedēļas uz priekša, ja salīdzinām ar pagājušo gadu. Ja dzinējs būs uzticams, jau ar pirmo posmu varēsim cīnīties līderu grupā."

Pēc tam, kad vasarā tika saņemts jaunais, ievērojami uzlabotais "Renault" motors, "Red Bull" sezonas otrajā pusē izdevās uzvarēt divos posmos, un tika uzskatīts, ka šai komandai uz to brīdi ir pati labākā šasija "Formulā 1".

"Mēs sezonu sākām ar nepareizo kāju," tēlaini izsakās komandas pilots Daniels Rikjardo. "Tajā pašā laikā tas, cik ļoti izdevās attīstīt mašīnu, ir fantastiski, tāpēc ceru, ja sāksim sezonu ar pareizo kāju, mēs varam būt favorīti. Ja jau pašā sākumā mums būs tāds ātrums kā "Mercedes" un "Ferrari", attīstīt mašīnu varēsim līdzīgā tempā. Šogad sezonu sākām kā atpalicēji."

Izmantotie resursi:Sports Mole - Football, tennis, rugby, cricket,...Motorsport.com: F1 News, MotoGP, Le Mans...Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties