09.03.2014. 19:11

Uzvaru ar rezultātu 5:2 svinēja «rīdzinieki», bet visā astotdaļfināla sērijā HK «Rīga» bija pārāks ar 3-2.

Aizvadītajā mačā rezultāts tika atklāts pirmā perioda 6.minūtē, kad pretuzbrukumā Artūrs Ševčenko panāca 1:0. Nedaudz vēlāk viesi panāca 1:1, bet trīs minūtes pirms perioda beigām Kirils Galoha atkal izvirzīja mājiniekus vadībā.

Otrā trešdaļa pagāja bez vārtu guvuma, bet mača noslēdzošajā trešdaļā vispirms 14.minūtē Rūdolfs Maslovskis guva trešos vārtus, bet pēc 13 sekundēm Ševčenko panāca 4:1. Perioda noslēgumā, kad «Red Bull» bija noņēmuši vārtsargu, Ševčenko raidīja ripu jau tukšos vārtos.

Jāpiebilst, ka HK «Rīga» pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē pārvarēja play-off pirmo kārtu.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa