24.12.2013. 12:52
Austrijas kompānija "Red Bull" ir būtiski sašaurinājusi savu jauno autosporta talantu programmu un nākošgad turpinās atbalstīt vairs tikai trīs braucējus.

2014. gada sezonā ar "Red Bull" atbalstu mazajos formulu čempionātos startēs Karloss Sainss juniors, Alekss Lins un Pjērs Gaslī.

Sainsam šī bija pirmā sezona ārpus Formulas 3 un viņš bez sensacionāliem sasniegumiem debitēja GP3 un "Formula Renault 3.5 Series" čempionātos. Alekss Lins uzvarēja Makao "Grand Prix", ieguva trešo vietu F3 Eiropas čempionātā un kļuva par "Toyota Racing Series" vicečempionu. Savukārt Pjērs Gaslī ir 2013. gada "Formula Renault 2.0 Eurocup" čempions.

Sainss ir "Red Bull" programmā jau kopš 2010. gada. Šogad šajā programmā bija iekļauti arī Toms Blomkvists, Kalans O'Kīfijs, Beitske Visers, kā arī Daņila Kvjats, kurš nākošgad debitēs F1 komandā "Toro Rosso", un Antonio Fēlikss da Košta, kurš būs F1 čempionvienības "Red Bull" testpilots un startēs DTM.

Sainss un Gaslī nākošgad aizvadīs pilnu sezonu "Formula Renault 3.5 Series" čempionātā, kamēr Lins startēs GP3.

"Red Bull" jauno talantu programmas piloti, kas tikuši līdz startēšanai Formulā 1, ir Enrike Bernoldi, Kristians Klīns, Narains Kartikejans, Patriks Frīzahers, Roberts Dornboss, Vitantonio Liuci, Skots Spīds, Sebastjans Fetels, Sebastjans Buemī, Haime Algersuari, Karuns Čandoks, Daniels Rikjardo un Žans-Eriks Verņē.

Izmantotie resursi:Motorsport.com | Racing News, Race Results -...Alex Lynn Racing // Racing DriverBeach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties