07.09.2015. 14:20
Austriešu F1 komanda "Red Bull Racing" šī gada izskaņā gatavojas pārtraukt sadarbību ar dzinēju piegādātājiem "Renault", vēsta respektablais britu izdevums "Autosport".

"Red Bull" attiecības ar "Renault" sašķobījušās pēdējo sezonu laikā, jo franču rūpnīca nav spējusi izgatavot gana jaudīgu un izturīgu motoru pēc turbo ēras sākšanās 2014. gadā.

Problēmas nav beigušās arī šobrīd, jo aizvadītajā posmā Itālijā Daniels Rikjardo un Daņils Kvjats bija spiesti izmantot jau septīto motoru no sezonas laikā atļautajiem pieciem, kā dēļ saņēma kārtējos starta vietu sodus. Moncā Rikjardo finišēja tikai astotais, bet Kvjats guva desmito vietu.

"Autosport" žurnālisti, atsaucoties uz anonīmiem, bet drošiem avotiem, vēsta, ka sadarbība ar "Renault" nākamgad netiks turpināta, lai gan abām pusēm ir līgumsaistības arī uz 2016. gadu. Tiek vēstīts, ka "Red Bull" jau gatavo dokumentāciju par sadarbības izbeigšanu un arī "Renault" esot piekrituši saistību izbeigšanai.

Tas nozīmē, ka "Red Bull" nākamgad visticamāk izmantos "Mercedes" motorus, lai gan vācu rūpnīcas F1 komanda šobrīd ir vadošā čempionātā un skaitās austriešu vienības konkurente. Tikmēr "Renault" visticamāk pārpirks "Lotus" vienību, atjaunojot rūpnīcas komandu.

Konstruktoru kausā "Red Bull-Renault" pašlaik ierindojas ceturtajā vietā.

Izmantotie resursi:autosport.com - the authority on Formula One,...Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties