10.06.2014. 15:34
Neoficiāla informācija liecina, ka "Mercedes" komandas darbiniekiem pēdējā brīdī atteikta iespēja apmesties "Red Bull" kompānijai piederošā viesnīcā Austrijā, kur nākošās nedēļas nogalē risināsies Formula 1 sacīkstes.

Pats "Mercedes" komandas vadītājs Toto Vulfs žurnālistiem atklāja, ka viņa darbinieki ir burtiski "izsperti" no viesnīcas. Proti, dažas dienas pirms ierašanās ir atteikta rezervācija viesnīcā, kas atrodas pie trases.

"Tie, kas strādā visvairāk un vissmagāk, tagad ar auto būs spiesti katru dienu braukt 70 kilometrus," sašutis ir Vulfs.

Atklājies, ka "Red Bull" kompānijai pieder ne vien sacīkšu trase, kur notiks nākošais F1 posms, bet arī "Schloss Gabelhofen" pils, kas atrodas netālu no trases un tiek izmantota kā viesnīca.

"Red Bull" konstultants Helmuts Marko informāciju par "Mercedes" darbinieku rezervācijas atcelšanu noliedz.

"Komanda pati veica atcelšanu," viņš skaidro ziņu aģentūrai APA. "Viņi to saka pēkšņi un bez iemesla. Man ir sarakste, kas to pierāda. Mēs nevienu neesam izmetuši no viesnīcas."

Marko norāda, ka tas ir "nesaprotams teātris" no "Mercedes" puses, turklāt piebilst, ka "Red Bull" pat ir nākuši pretī. Luiss Hamiltons gribējis doties uz Austrijas posmu ar savu motormāju, tomēr plānu kaut kādu iemeslu dēļ nācies atlikt. "Red Bull" ar grūtībām atraduši viņam istabu "Steirerschloessl", kas ir labākā blakus "Red Bull Ring" trasei esošā viesnīca.

Tiesa, Nikijs Lauda atkal "sper pretī", sakot, ka Marko apgalvojumi nav taisnība.

"Kaut kāds joks! Mēs neesam atcēluši rezervāciju," apgalvo Lauda. "Kāpēc lai mēs to darītu? Tāpēc, ka Matešics ir nopircis šo viesnīcu? Mēs būtu gribējuši tur apmesties!"

Izmantotie resursi:Motorsport.com | Racing News, Race Results -...LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties