19.03.2014. 10:06
Madrides "Real" paziņojis, ka vakar Čempionu līgas mačā gūtās traumas dēļ šī sezona noslēgusies jaunajam uzbrucējam Hesē. Komandas pārstāvji izteikušies, ka šīs ziņas mazina prieku par uzvaru un iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Savukārt teju nekas netraucē izbaudīt uzvaru "Chelsea", kuras treneris Žuzē Mourinju paziņojis, ka viņa komanda šobrīd ir viena no labākajām pasaulē.

Vakardienas uzvarā Madrides „Real” piedzīvoja arī zaudējumu – klubs paziņojis, ka ceļgala krusteniskās saites pārrautas Spānijas U21 izlases uzbrucējam Hesē, kurš savainojumu guva jau trešajā minūtē un šosezon vairs nespēlēs. Viņa komandas biedrs Serhio Ramoss norādījis, ka „šis savainojums nedaudz sabojā mūsu uzvaru”, Hesē nozīmi komandas sniegumā uzsvēra arī Karlo Ančeloti un Krištianu Ronaldu, sakot, ka bez viņa komandai klāsies grūti. Hesē šosezon piedalījies 31 „Real” spēlē un guvis astoņus vārtus.

„Real” gan tik un tā spēja pieveikt „Schalke 04” ar 3:1 un summā satriek vācu klubu ar 9:2. Ančeloti pēc mača sacīja, ka bijis ļoti priecīgs par komandas paveikto: „Domāju, ka esam uzņēmuši labu formu un esam priecīgi satraukti par nākamajām spēlēm. Eiropas labākās komandas ir tikušas līdz šai Čempionu līgas fāzei, līdz ar to grūtas dienas sagaida visas komandas. Spānijas futbolam ir liels pluss, ka dalību vēl turpina trīs klubi.”

Ančeloti gan nenoliedza, ka komandas ģērbtuvēs garastāvoklis pēc Hesē savainojuma bija diezgan drūms, taču „Real” jau sākusi gatavoties sestdien gaidāmajam duelim ar „Barcelona” Spānijas čempionātā. Madrides treneris arī atklāja, ka jau izvēlējies pamatsastāvu, kuru gan nenosauca.

Ceturtdaļfinālā vakar iekļuva arī „Chelsea”, kura ar 2:0 Londonā pieveica Turcijas „Galatasaray”. Pēc šīs uzvaras angļu kluba treneris Žuzē Mourinju nevairījās paust viedokli, ka „Chelsea” ir viena no šobrīd labākajām futbola komandām pasaulē: „No pagājušās sezonas Eiropas līgas esam šobrīd aizkļuvuši līdz Čempionu līgas ceturtdaļfinālam. Esam Čempionu līgas klubs, viens no labākajiem pasaulē. Spēlētāji ir pelnījuši šeit atrasties, un, lai arī līdzjutēji domāja citādi, duelis ar „Galatasaray” bija ļoti grūts.”

Turcijas komandas treneris Roberto Mančīni pēc zaudējuma bija sarūgtināts un ļoti kritiski vērtēja sava kluba snioegumu: „Mēs nospēlējām ļoti, ļoti slikti. „Chelsea” bija labāka un izmantoja savas iespējas.”

Neapmierināts bija arī Didjē Drogbā, jo „Galatasaray” neesot spējusi atkārtot savu pirmās spēles sniegumu. Tiesa, Kotdivuāras uzbrucējs atzina, ka komanda vēl ir jauna un vēl mācās, līdz ar to nākamā sezona varētu būt labāka.

Izmantotie resursi:The official website for European football –...Goal.com