06.07.2015. 12:24
ULEB Eirolīgas un spāņu ACB čempione Madrides "Real" paziņoja par līguma pagarināšanu ar spāņu aizsargu Serhio Juļu. Vienošanās paildzināta līdz 2021. gada vasarai.

27 gadus vecais Spānijas izlases aizsargs Serhio Juļs Madrides klubam pievienojās 2007. gadā. Spāņu basketbolists palīdzēja "Real" izcīnīt trīs valsts čempiona titulus, pa trim reizēm uzvarēt Spānijas kausa izcīņā un Superkausā, kā arī aizvadītajā sezonā triumfēt ULEB Eirolīgā.

ACB regulārajā sezonā Juļs iemeta vidēji 11 punktus un atdeva trīs piespēles (abos rādītājos – otrā vieta komandā), bet izslēgšanas spēlēs guva vidēji 16 punktus un piespēlēja 4,7 reizes (attiecīgi pirmā un otrā vieta "Real"). Viņš tika atzīts par ACB finālsērijas vērtīgāko spēlētāju. Eirolīgā viņa rēķinā 10,4 punkti un 5,8 piespēles vidēji mačā.

Viņa iepriekšējais līgums ar "Real" bija spēkā līdz 2018. gadam, taču šajā vasarā bija runas par spāņu aizsarga pāreju uz Nacionālo basketbolu asociāciju (NBA), kur Hjūstonas "Rockets" piedāvāja trīs gadu līgumu par 21 miljonu ASV dolāru (18,9 miljoni eiro). Šodien Madrides komanda paziņoja par līguma pagarināšanu. Jaunā vienošanās noslēgta līdz 2020./21. gada sezonas beigām. "Sportando" ziņo, ka izpirkuma maksa būs iepriekšējā līgumā esošo – pieciem miljoniem eiro.

Izmantotie resursi:Real Madrid CF | Web OficialACB.COMTurkish Airlines Euroleague - Welcome to...FP Investment, SIA E.Melngaiļa 1a, Rīga, LV-1010
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties