06.09.2014. 22:16
Spānijas futbola kluba Madrides "Real" prezidents Florentino Peress publiski izteicies, ka Anhels di Marija nepalika komandā, jo bija izvirzījis pārāk lielas finansiālās prasības. Tikmēr argentīnieša aģents atbildēja, ka di Marija Madridē būtu palicis arī par krietni zemāku algu, nekā viņš tagad saņem Mančestras "United".

"Esmu šeit kopš 2000. gada," sacīja Madrides "Real" prezidents Florentino Peress. "Kopš tā laika daudz spēlētāju ir nākuši un gājuši. Mana pieredze saka, ka tie spēlētāji, kuri ir aizgājuši, vienmēr ir bijuši labākie, un tie, kuri ieradušies, vienmēr ir apšaubīti. Di Marijam izdarījām labāko iespējamo piedāvājumu, bet viņš to nepieņēma. Di Marijam bija tādas finansiālās prasības, kuras nespējām apmierināt. Izņemot Krištianu Ronaldu, di Marija būtu Madrides "Real" visaugstāk apmaksātais spēlētājs. Ja mēs būtu pieņēmuši viņa prasības, tas radītu nevienlīdzību, kura apdraudētu kluba stabilitāti."

Tikmēr argentīniešu pussarga aģents Euhenio Lopess sacīja, ka di Marija Madridē būtu palicis par daudz mazāku algu, nekā viņš tagad saņem Mančestrā: "Viņš nekad neprasīja astoņus miljonus eiro gadā un būtu palicis par daudz mazāku summu, kaut arī bija klubs, kurš piedāvāja vairāk. Viņš vēlējās saņemt to, ko viņam solīja, un būtu palicis par daudz mazāku naudu, nekā viņam maksā Mančestras "United"."

"Di Marija parakstīja līgumu līdz 2018. gadam, bet viņš vēlējās uzlabot nosacījumus. Tas ir normāli. "Real" nopirka Toni Krosu un Hamesu Rodrigesu. Tā bija zīme, ka kaut kas nebija kārtībā. Bet viņi nenopirka Hamesu, jo di Marija vēlējās aiziet. Viņi ir dažādi spēlētāji," Lopess turpināja. "Sākām pārrunas, bet "Real" pat nepakustējās. Runāju saistībā ar to, ko teica Florentino Peress. Ančeloti darīja visu iespējamo, lai paturētu di Mariju."

"Nekad neesmu vēlējies pamest Madridi," sacīja Anhels di Marija. Tāpat bijušais "Real" futbolists atklāja, ka klubs viņam gribēja aizliegt spēlēt Pasaules kausa finālā: "Spēles sākums bija paredzēts pulksten četros, bet spēles rītā plkst. 11:00 atnāca vēstule no Madrides. Turēju ledu uz kājas, lai būtu finālā, tāpēc saplēsu vēstuli, tiklīdz biju to saņēmis un neņēmu to vērā. Mani neinteresēja, kas varētu notikt, bet tas bija [trenera] Alehandro Saveljas lēmums."

"Negribēju trenerim izvirzīt nekādas prasības, bet tāpat negribēju, lai komanda jau pēc piecām minūtēm izniekotu vienu maiņu," di Marija turpināja. "Tajā rītā daudz cietu. Tas bija trakākais, kas bija noticis manā futbola dzīvē, jo sasniegt finālu ir ļoti grūti – ja ne neiespējami. Vēstule tika iesniegta [federācijas prezidentam] Hulio Grondonam, un viņš teica, ka, ja vēlos spēlēt, man tas ir jādara."

Izmantotie resursi:Angel di Maria claims Real Madrid tried to...'Di Maria didn't want €8m wage - but Real...La Liga: Florentino Perez defends Real Madrid's...Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties