18.09.2014. 19:08
Spānijas futbola klubs Madrides "Real" pagarinājis līgumu ar Francijas izlases centra aizsargu Rafaelu Varānu. Jaunā vienošanās paredz sadarbību līdz 2020. gadam.

21 gadu vecais aizsargs Rafaels Varāns uz Madrides "Real" pārcēlās 2011. gada vasarā, pametot "Lens" klubu. Varāns toreiz parakstīja sešu gadu līgumu ar spāņu superklubu, bet tagad abas puses izlēma negaidīt līdz 2017. gadam un jau tagad vienoties par vēl ilgāku sadarbību. "Real" šodien pavēstīja, ka ar Varānu ir noslēgts jauns līgums, kura termiņš ir 2020. gada 30. jūnijs.

Aizvadītajā sezonā Varāns ne tikai pārstāvēja "Real" rindas, triumfējot UEFA Čempionu līgā, bet arī piedalījās Pasaules kausa izcīņā Brazīlijā. Francijas izlases aizsargs aizvadīja piecas spēles, četras reizes izejot starta vienpadsmitniekā.

"Real" rindās kopumā Varāns ir piedalījies 75 mačos (ieskaitot šo sezonu) un guvis četrus vārtus. Francijas izlases aizsargs "Real" pamatsastāvā tika iekļauts 60 reizes.

Izmantotie resursi:Real Madrid CF | Web OficialLive scores, results, fixtures, tables,...Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties