01.01.2013. 21:46
Zaudējumu Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta spēlē otrdien piedzīvoja Latvijas izlases kapteiņa Kaspara Gorkša pārstāvētā «Reading» komanda, kas izbraukumā ar 1:3 (1:1) piekāpās vienai no vadošajām turnīra vienībām Totenhemas «Hotspur».

Gorkšs arī šajā mačā netika iekļauts savas vienības pieteikumā. Viņš ārpus «Reading» pieteikuma palicis pēdējās trīs spēlēs pēc kārtas, bet laukumā pēdējo reizi devās 17.decembrī, kad pēc četru cīņu izlaišanas nospēlēja pilnas 90 minūtes.

Pirmie šajā spēlē vadībā spēja izvirzīties viesi, kuru rindās jau ceturtajā minūtē izcēlās krievu uzbrucējs Pāvels Pogrebņaks. Tiesa, jau pēc sešām minūtēm aizsargs Maikls Dosons panāca 1:1, bet otrā puslaika sākumā mājiniekiem vadību dāvāja Togo uzbrucējs Emanuels Adebajors. Trešos vārtus «Hotspur» guva 79.minūtē, kad izcēlās amerikānis Klints Dempsijs.

Gorkšs ir pirmais Latvijas spēlētājs nepilnu astoņu gadu laikā, kurš devies laukumā premjerlīgas spēlēs. Neviens Latvijas futbolists premjerlīgas mačā nebija piedalījies kopš 2004./2005.gada sezonas, kad «Southampton» komandu pārstāvēja Marians Pahars, tomēr viņš cīnījās ar daudzām traumām.

Citā otrdienas spēlē pie pārliecinoša panākuma tika kopvērtējuma līderi Mančestras «United», kas izbraukumā ar 4:0 (2:0) pārspēja Vīganas «Athletic» komandu.

Pa diviem vārtiem Mančestras kluba labā guva nīderlandietis Robins van Pērsijs un meksikānis Havjers Ernandess.

Līdzīgi pārliecinošu uzvaru izcīnīja arī pašreizējie valsts čempioni Mančestras «City», ar 3:0 (1:0) savu skatītāju priekšā apspēlējot Stokas «City» vienību.

Pa vieniem vārtiem laukuma saimnieku labā guva Bosnijas un Hercegovinas uzbrucējs Edzins Džeko, argentīnietis Serhio Agvero un viņa tautietis Pavlo Sabaleta.

Kopvērtējumā pirmo vietu ar 52 punktiem 21 spēlē ieņem Mančestras «United», kas otru Mančestras klubu «City» apsteidz par septiņiem punktiem. Trešie ar 39 punktiem ir «Hotspur» futbolisti, bet ceturtajā vietā ar 38 punktiem 19 mačos atrodas Londonas «Chelsea».

Tikmēr «Reading» ar 13 punktiem 21 spēlē ieņem kopvērtējuma priekšpēdējo, 19.vietu.

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana