25.03.2015. 21:09
Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs trešdien guva devīto vietu Zviedrijā notiekošajā pasaules militārpersonu čempionātā, noslēdzot savu sezonu.

Čempionātā biatlonisti aizvadīja desmit kilometru sprinta distanci, Rastorgujevam katrā no šaušanām pieļaujot pa vienai kļūdai. Pēc starta pirmajā ugunslīnijā Latvijas biatlonists ieņēma 13.vietu, bet pēc otrās šaušanas viņš bija pakāpies līdz devītajai pozīcijai, finišā nespējot pakāpties augstāk.

Uzvaru svinēja vienu kļūdu pieļāvušais francūzis Simons Furkads, kurš vien par 0,4 sekundēm apsteidza divas kļūdas paveikušo šveicieti Benjaminu Vegeru. Tikmēr Rastorgujevs uzvarētājam zaudēja minūti un 4,7 sekundes.

Kā zināms, šī sezona Rastorgujevam neizvērtās pārāk sekmīga, Pasaules kausa kopvērtējumā gūstot 27.vietu, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu bija kritums par deviņām pozīcijām.

Tikmēr pasaules militārpersonu čempionāta 7,5 kilometru sprintā biatlonā dāmām trešdien 19.vietu 26 dalībnieču konkurencē guva latviete Baiba Bendika. Katrā no šaušanām Bendika pieļāva pa vienai kļūdai, finišā par divām minūtēm un 5,5 sekundēm zaudējot uzvaru guvušajai polietei Kristinai Guzikai.

Tāpat trešdien sacensības aizvadīja arī Latvijas orientieristi uz slēpēm. Vidējās distances sacensībās 11.vietu vīriem izcīnīja Raivo Kivlenieks, bet Nauris Kivlenieks un Nauris Raize ierindojās attiecīgi 13. un 20.vietā starp 25 distanci noslēgušajiem sportistiem. Savukārt dāmām pieredzējušā Laima Klauža palika 13.vietā starp 14 dalībniecēm.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]