09.01.2014. 17:56

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Latvijai pirmo posmu atkal lieliski veica Andrejs Rastorgujevs, kurš jau otrajās stafetes sacensībās pēc kārtas otro šaušanu sasniedza līderpozīcijā, turklāt to noturēja līdz pat dalībnieku maiņai, kurā bija ieguvis gandrīz desmit sekunžu pārsvaru.

Kā otrais trasē devās Edgars Piksons, kurš pēc savas pirmās šaušanas vēl atradās ceturtajā vietā, tomēr krita arvien zemāk un stafetes maiņu veica vien 16. pozīcijā. Trešais startēja Aleksandrs Patrijuks, kurš pirmajā šaušanā garām raidīja septiņus šāvienus, veicot trīs soda apļus un atkrītot uz priekšpēdējo, 23. vietu, bet stafetes maiņu viņš veica 22. pozīcijā.

Kā ceturtais trasē devās Rolands Pužulis, kurš pirmajā šaušanā izmantoja trīs rezerves patronas, bet otrajā ar vienu rezerves patronu apsteidza uzreiz divas komandas, bet tika apsteigts par apli un noņemts no trases. Latvija spēja apsteigt Lielbritāniju, Dienvidkoreju un Serbiju, bet Baltkrievija izstājās. 

Kopā astoņās šaušanās Latvijas sportisti veica trīs soda apļus un izmantoja 15 rezerves patronas.

Par uzvaru sacensībās aizraujoši cīnījās Krievijas, Austrijas un Vācijas komandas. Finiša spurtā ceturto etapu veikušais austrietis Daniels Landentingers par 0,1 sekundi apsteidza vācieti Simonu Šempu, bet trešā palika Krievija. 

Jau vēstīts, ka trešdien uzvaru sieviešu stafetē pēc divu gadu pārtraukuma izcīnīja Krievijas sportistes, bet Latvijas komanda šajās sacensībās nepiedalījās.

Posms turpināsies piektdien un sestdien, kad attiecīgi dāmas un vīri aizvadīs individuālās distances, bet pēc tām svētdien notiks iedzīšana. 

Līdz Soču ziemas olimpiskajām spēlēm notiks seši Pasaules kausa izcīņas posmi, bet pēc tam norisināsies vēl trīs. Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties