12.01.2014. 16:15
Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Vācijas trasē Rūpoldingā izcīnīja 19.vietu Pasaules kausa piektā posma12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās.Pirmajās divās šaušanās Latvijas vienīgais pārstāvis sacensībās šāva...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pirmajās divās šaušanās Latvijas vienīgais pārstāvis sacensībās šāva nekļūdīgi, līdz trešajai šaušanai no 18.vietas pakāpjoties uz augsto septīto pozīciju. Trešajā šaušanā gan tika pieļautas divas kļūdas, bet noslēdzošajā sekoja vēl viens šaušanas misēklis, kas finišā lika atkāpties uz 19.vietu.

Slēpošanas ātrumā Rastorgujevs svētdien uzrādīja septīto labāko laiku.

Pirmo vietu sacensībās izcīnīja individuālās distances uzvarētājs Ēmils Hegle Svendsens no Norvēģijas, kurš šāva bez kļūdām un par 18 sekundēm apsteidza arī bez kļūdām šāvušo slovēni Jakovu Faku. Tikmēr trešais ar vienu nesašautu mērķi bija krievs Jevgēņijs Garaničevs, kurš uzvarētājam zaudēja 21,4 sekundes.

Rastorgujevs finišā Svendsenam piekāpās par minūti un 20,2 sekundēm.

Sestdien Rastorgujevs 20 kilometru individuālajās sacensībās pēc teicama starta finišēja 18.vietā, kamēr citi Latvijas biatlonisti ierindojās ārpus labāko 60 pulka - Rolands Pužulis ar trim kļūdām šaušanā bija 75.vietā, bet Aleksandrs Patrijuks ar astoņām kļūdām bija pēdējā, 102.pozīcijā.

Pasaules kausa kopvērtējumā Rastorgujevam izdevies ar izcīnītiem 193 punktiem pakāpties uz 18.vietu, bet neviens cits no latviešiem pie kopvērtējuma punktiem nav ticis.

Tikmēr kopvērtējuma līderpozīcijā ar 462 punktiem joprojām atrodas šoreiz nestartējušais pēdējo divu gadu kopvērtējuma uzvarētājs Martēns Furkads no Francijas, kurš par 49 punktiem apsteidz Svendsenu, bet trešais ar 315 punktiem ir cits norvēģis Juhanness Tingness Bē.

Līdz Soču ziemas olimpiskajām spēlēm notiks seši Pasaules kausa izcīņas posmi, bet pēc tam norisināsies vēl trīs.MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties