25.03.2015. 20:42
Šodien Zviedrijā militārpersonu pasaules čempionātā slēpošanas sporta veidos uz starta stājās biatlonisti. Dāmu sprintā (7,5 km) 19. vietu izcīnīja Baiba Bendika, bet 10 kilometru sacensībās vīriem devīto vietu ieņēma Andrejs Rastorgujevs.

Sieviešu sacensībās uz starta stājās 26 sportistes, to vidū bija arī Latvijas biatloniste Baiba Bendika. Latvijas sportiste šautuvē pieļāva divas kļūdas un sacensību uzvarētājai polietei Kristinai Guzikai zaudēja vairāk nekā divas minūtes.

Vīru sacensībām kopumā tika pieteikti 46 dalībnieki. Andrejam Rastorgujevam konkurenci veidoja vairāki Pasaules kausa dalībnieki, viņu vidū šveicietis Benjamins Vēgers, slovēnis Klemens Bauers, bulgārs Krasimirs Aņevs un francūzis Simons Furkads. Sacensībās startēja arī 42 gadus vecais norvēģis Frūde Andresens, kura rēķinā ir triju olimpisko spēļu medaļas.

Līdzīgi kā Bendika, arī Rastorgujevs katrā šaušanā pieļāva pa vienai kļūdai un beigās palika devītais. Latvijas vadošais biatlonists uzvarētājam Furkadam zaudēja vairāk nekā vienu minūti. Biatlona programmas ietvaros vēl atlikušas militārās patruļas sacensības, kas notiks parīt.

Izmantotie resursi:Försvarsmakten

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048