09.07.2015. 22:03
Bijušais UFC pussmagā svara čempions amerikānis Rašads Evanss (19-3-1), kurš kopš 2013. gada nav aizvadījis nevienu divkauju, cīņu apritē atgriezīsies 3. oktobrī un cīņu šova „UFC 192” ietvaros aizvadīs maču ar savu tautieti Raienu Beideru (19-4-0).

Trīsdesmit četrus gadus vecais Rašads Evanss, kurš ilgu laiku mocījies ar ceļgala savainojumu, cīņu apritē nav bijis gandrīz divus gadus.

Evanss savu pagaidām pēdējo cīņu aizvadīja 2013. gada novembrī, pirmajā raundā ar tehnisko nokautu uzveicot skandalozo amerikāni Čelu Sonenu (28-14-1), kurš šobrīd izcieš divu gadu diskvalifikāciju par aizliegto vielu lietošanu.

Rašads bija ieplānojis ringā atgriezties jau februārī un cīnīties ar brazīliešu sportistu Gloveru Teikseiru (22-4-0), taču šis mačs tika atcelts sakarā ar pieminēto ceļgala traumu.

Bijušais UFC čempions beidzot ir savedis kārtībā savu veselību un ieplānojis 3. oktobrī atgriezties cīņu būrī, lai krustotu dūres ar Raienu Beideru, kurš uz šo brīdi uzkrājis četrus cīņu uzvaru sēriju.

Trīsdesmit divus gadus vecais Beiders cerēja uz cīņu pret pašreizējo UFC pussmagā svara čempionu Danielu Kormjē (16-1-0), taču UFC vadība iespēju pacīnīties iedeva zviedram Aleksandram Gustafsonam (16-3-0). Ja Beiders uzveiks Evansu, tad noteikti viņš iegūs tik ilgi gaidīto iespēju pacīnīties ar čempionu.

Izmantotie resursi:MMAjunkie | UFC and MMA news, rumors, live...MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties