20.04.2015. 21:24
Par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) šīs sezonas labāko sesto spēlētāju jeb rezervistu atzīts Toronto «Raptors» komandas aizsargs Lū Viljamss.

Savā desmitajā NBA sezonā Viljamss palīdzēja «Raptors» komandai izcīnīt 49 uzvaras, kas ir labākais rezultāts tās vēsturē.

Plašāko un populārāko Ziemeļamerikas mediju balsojumā Krofords ieguva 78 no maksimāli iespējamām 130 pirmajām vietām, kopumā tiekot pie 502 punktiem.

Šajā sezonā Viljamss no rezervistu soliņa nāca visās 80 spēlēs, kurās piedalījās, vidēji laukumā pavadot 25,2 minūtes un izceļoties ar 15,5 punktiem. 4.martā Viljamss pamanījās sasniegt «Raptors» komandas rekordu, gūstot 21 punktu vienā ceturtdaļā.

Otro vietu balsojumā ar 33 pirmajām vietām un kopā 324 punktiem sasniedza Aizija Tomass no Bostonas «Celtics», bet pērnās sezonas labākais rezervists Džamals Krofords no Losandželosas «Clippers» tika pie astoņām pirmajām vietām un 131 punkta, paliekot trešais.

Šobrīd «Raptors» vienība Austrumu konferences ceturtdaļfinālā spēkojas ar Vašingtonas «Wizards» komandu, sērijā līdz četrām uzvarām atrodoties iedzinējos ar 0-1.