27.12.2014. 14:43
Par Kanādas gada labāko vīriešu sportistu otro reizi pēc kārtas atzīts tenisists Milošs Raoničs, informē vietējie mediji.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Aizvadītās sezonas gaitā 23 gadus vecais Raoničs kļuva par pirmo kanādieti, kurš aizkļuvis līdz «Grand Slam» sacensību pusfinālam, ko viņš paveica Vimbldonas čempionātā. Viņš tika līdz trīs ATP sacensību fināliem, uzvarot vienā no tiem, kā arī pirmoreiz kvalificējās sezonas noslēguma turnīram.

Sezonu kanādietis noslēdza pasaules ranga astotajā vietā, tās gaitā pakāpjoties arī līdz rekordaugstajai sestajai pozīcijai.

«Sasniedzu paša izvirzītos mērķus, taču manī vienmēr ir alkas pēc kā vairāk. Neatkarīgi no tā, cik daudz paveicu, allaž vēlos vairāk,» paudis Raoničs.

Mediju balsojumā par gada labāko sportistu Raoničs ar 29 no maksimāli iespējamajām 82 balsīm apsteidza hokeja aizsargu Drū Dautiju, kurš saņēma 19 balsis. Viņš šīgada laikā kļuva par olimpisko čempionu un Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa ieguvēju.

Raoničs ir vienīgais tenisists, kurš ticis nosaukts par Kanādas gada labāko sportistu.Brocēnu sporta centrs, SIA Brocēnu sporta centrs, SIA Ezera 1, Brocēni, Brocēnu n., LV-3851
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties