21.05.2015. 22:00
Dienu pirms izlozes par nepiedalīšanos "French Open" paziņoja Kanādas labākais tenisists Milošs Raoničs. Parīzē šogad nespēlēs francūzis Žiljēns Beneto, kurš pērn uzvarēja dubultspēļu sacensībās. Tāpat kārtējās veselības problēmas Janko Tipsarevičam.

Raoničs pēdas savainojuma dēļ klibodams nospēlēja Madridē, bet uz Romu neaizbrauca, nolemjot veikt operāciju. Jau tad bija pamatīgas šaubas, vai Milošs spēs tikt atpakaļ ierindā tik īsā laikā, lai varētu spēlēt "Roland Garros" kortos. Milošs cer spēlēt Vimbldonā.

Ranga 6. vietā esošā Raoniča izstāšanās nozīmē to, ka Top 8 izsēto pulkā iekļūs Stens Vavrinka, bet Ernests Gulbis būs izlikts ar 24., nevis ar 25. numuru, kas viņam pienākas pēc šīs nedēļas reitinga. Tā ir būtiska atšķirība 3. kārtas pretinieka sakarā, jo tagad izdosies šajā turnīra stadijā izvairīties no Top 8 izliktajiem. Protams, tik tālu vispirms jātiek... Izloze rīt pusdienlaikā, turnīrs startēs jau svētdien.

Cirkšņa savainojuma dēļ Parīzē nespēlēs Gulbja bieds Žiljēns Beneto. Viņš pirms gada kopā ar citu francūzi Eduāru Rožē-Vaselānu uzvarēja dubultspēļu turnīrā.

Tāpat prestižo turnīru spiests izlaist Janko Tipsarevičs, kurš tikai šopavasar atgriezās tenisā kopš 2013. gada oktobra, tik ilgi nespēlējot pēdas savainojuma dēļ. Serbijas tenisistam ir vīruss. Visu trīs minēto tenisistu vietas pamatturnīrā ieņems laimīgie zaudētāji.Mona, orientēšanās sporta klubs Lāčplēša 52/54, Rīga, LV-1011
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties