10.01.2016. 15:26
Kanādas tenisists Milošs Raoničs svētdien Brisbenas «ATP World Tour 250» sērijas turnīra finālā ar 6-4, 6-4 uzveica sacensību galveno favorītu šveicieti Rodžeru Federeru un izcīnīja astoto titulu karjerā. Tikmēr Indijā notikušā Čennajas «ATP World Tour 250» turnīrā triumfēja Federera tautietis Stans Vavrinka.

ATP ranga 14.vietas īpašnieks Raoničs katrā setā nopelnīja pa breikbumbai, ar ko pietika, lai svinētu uzvaru visā mačā. Fināls ilga stundu un 27 minūtes.

Šis bija pērnā gada fināla atkārtojums, kurā uzvaru trīs setos izcīnīja pasaules trešā rakete Federers. Zīmīgi, ka Šveices tenisists spēlējis jau trīs šī turnīra zelta mačos pēc kārtas.

Šajā turnīrā ar ceturto numuru izliktais Raoničs šveicieti uzvarējis vien divas reizes karjerā. Kamēr deviņus panākumus izcīnījis Federers.

.@stanwawrinka reigns in Chennai! Stan clinches a 4th @chennaiopen title, d. #Coric 63 75... https://t.co/GDeRKopHDJ pic.twitter.com/jzBQm0sJzL— ATP World Tour (@ATPWorldTour) January 10, 2016

Raoničs pusfinālā ar 7-6 (7:5), 7-6 (7:5) sīvā cīņā uzveica ar septīto numuru izlikto mājinieku Bernardu Tomiču. Kamēr Federers ar 6-1, 6-4 apspēlēja Austrijas pārstāvi Dominiku Tīmu, kuram turnīrā bija astotais numurs.

Tikmēr savu 12.vienspēļu titulu karjerā svētdien izcīnīja pasaules ceturtā rakete Vavrinka, kurš Čennajas «ATP World Tour 250» turnīra finālā ar 6-3, 7-5 uzveica ATP ranga 44.vietas īpašnieku Bornu Čoriču no Horvātijas.

Pusfinālā ar pirmo numuru izliktais Vavrinka ar 6-3, 6-4 uzveica francūzi Benuā Pēru, bet Čoričs ar 7-6 (7:5), 6-7 (5:7), 6-3 pārspēja Lielbritānijas tenisistu Aljazu Bedeni.