19.04.2015. 11:38
Neveiksmi otrajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas spēlē sestdien piedzīvoja regulārajā sezonā triumfējusī Ņujorkas «Rangers» komanda, kas savu skatītāju priekšā ar 3:4 (1:0, 0:3, 2:1) piekāpās Pitsburgas «Penguins».

• «Oilers» uzvar NHL drafta loterijā; «Sabres» izvēlēsies otrā šodien

Uzvarētājiem divus vārtus guva Sidnijs Krosbijs, kā arī «Penguins» izturēja septiņus mazākumus, panākot izlīdzinājumu sērijā līdz četrām uzvarām - 1-1.

Izlīdzinājums tika panākts vēl Austrumu konferences sērijā - Tampabejas «Lightning» savā laukumā ar 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) pārliecinoši apspēlēja Detroitas «Red Wings». Šajā mačā divus vārtus guva Tailers Džonsons, bet nākamie divi mači jau risināsies Detroitā.

Tikmēr Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā jau otro uzvaru izcīnīja Anaheimas «Ducks», kas savā laukumā ar 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) dramatiski pārspēja Vinipegas «Jets».

Uzvaru «Ducks» izrāva vien 21 sekundi pirms pamatlaika beigām, izceļoties zviedram Jākobam Silfverbergam.

Savukārt vēl vienā Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas mačā Sentluisas «Blues» savā laukumā ar 4:1 (2:0, 0:0, 2:1) pieveica Minesotas «Wild», sērijā panākot izlīdzinājumu 1-1. Uzvarētājiem lieliski nospēlēja krievu uzbrucējs Vladimirs Tarasenko, kurš iemeta trīs ripas.

Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras «Canucks» komanda pašlaik cīnās neizšķirti 1-1 ar Kalgari «Flames».

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]