28.02.2012. 09:05

Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā pie kārtējās uzvaras tika Austrumu konferences līderi Ņujorkas Rangers, savā laukumā ar 2:0 pārspējot Ņūdžersijas Devils. Vārti un piespēle Karlam Hagelinam un Raienam Kalahanam.

Pirmā perioda beigās 11.vārtus sezonā guva Hagelins, bet turpinājumā lieliski darbojās abu vienību vārtsargi – Henrikam Lundkvistam Rangers vārtos atvairīti visi 13 metieni, bet Martins Brodērs tika galā ar 13 no 14. Otro ripu jau tukšos Devils vārtos raidīja Kalahans minūti un vienu sekundi pirms spēles beigām. Tie viņam bija jau 25.vārti šajā sezonā. Jāpiebilst, ka abas komandas kopā izdarīja tikai 28 precīzus metienus – ierasts, ka aptuveni tik daudz metienu spēlē izdara viena komanda.

Rangers ar 86 punktiem pamatīgi nostiprinājušies Austrumos – tuvākie sekotāji no Bostonas un Pitsburgas atpaliek par deviņiem. Devils (74) ieņem 6.vietu, tikpat punktu arī Kaspara Daugaviņa Otavas Senators, kuri spēli izbraukumā ar Bruins aizvadīs otrdien.

Citā spēlē divus vārtus guva Sentluisas Blues veterāns Džeisons Ārnots, palīdzot savai komandai ar 3:1 pārspēt Kalgari Flames. Slovāks Jaroslavs Halaks tikmēr Blues vārtos atvairīja 20 pretinieku metienus. Blues Rietumu konferencē ir 2.vietā (85 punkti), bet Flames ieņem 11.vietu (67) un trīs punktus atpaliek no play-off zonas.