12.05.2014. 09:09
Trešo uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences pusfinālā svētdien izcīnīja Ņujorkas «Rangers» hokejisti.

• «Rangers» hokejisti viesos pārspēj «Penguins» 2014. g. 10. maijs
  • «Bruins» soļa attālumā no konferences fināla vakar

«Rangers» vienība izslēgšanas spēļu otrās kārtas sestajā mačā savā laukumā «Madison Square Garden» ar rezultātu 3:1 pārspēja Pitsburgas «Penguins» komandu, izlīdzinot rezultātu sērijā 3-3.

Uzvarētāju rindās ar precīziem metieniem izcēlās Deriks Brasārds, Martins Senluī, un zviedrs Kārls Hagelins. «Rangers» vārtsargs Henriks Lundkvists atvairīja 36 no 37 pretinieku metieniem.

Tikmēr viesiem vienīgo precīzo metienu izdarīja Brendons Saters. Viņš izcēlās pirmās trešdaļas 17. minūtē, rezultātam kļūstot 2:1 «Penguins» labā.

Sērijas izšķirīgā, septītā spēle risināsies 13. maijā Pitsburgā.

Rietumu konferences pusfinālā trešo uzvaru izcīnīja pašreizējā čempionvienība Čikāgas «Blackhawks», kas savā laukumā ar 2:1 pārspēja Minesotas «Wild», izvirzoties vadībā sērijā 3-2.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009