20.05.2014. 08:21

«Rangers» hokejisti viesos ar 3:1 pārspēja Monreālas «Canadiens», sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0

Lai gan mača 7. minūtē Makss Pečoretijs izvirzīja «Canadiens» vadībā, jau pēc 17 sekundēm Raiens Makdonehs izlīdzināja rezultātu, bet pirmās trešdaļas beigās Riks Nešs panāca 2:1 viesu labā. Otrā perioda vidū trešos vārtus «Rangers» labā guva Martēns Senluī, bet atlikušajā laikā viesi panākumu nosargāja.

«Rangers» vārtsargs Henriks Lundkvists atvairīja 40 no 41 pretinieku metiena, bet Dastins Tokarskis tika galā ar 27 no 30 «Rangers» hokejistu metieniem.

Jāpiebilst, ka šajā sērijā Monreālas komandai vairs palīdzēt nevarēs pamatvārtsargs Kerijs Praiss.

Atgādinām, ka sērijas pirmajā mačā sestdien «Rangers» viesos izcīnīja graujošu uzvaru ar 7:2.

Sērijas trešā un ceturtā spēle risināsies attiecīgi 24. un 26. maijā Ņujorkā

Tikmēr Rietumu konferences finālsērijā pēc uzvaras savā laukumā pār Losandželosas «Kings» ar 3:1 vadībā izvirzījušies Čikāgas «Blackhawks» hokejisti.