14.05.2015. 09:01
Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla septītajā mačā trešdien izcīnīja Ņujorkas «Rangers» komanda.

Aizvadītajā spēlē «Rangers» ar rezultātu 2:1 pagarinājumā uzveica Vašingtonas «Capitals» vienību, sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-3.

Rezultātu spēles 13. minūtē atklāja «Capitals» kapteinis, krievs Aleksandrs Ovečkins. Izlīdzinājumu «Rangers» panāca otrās trešdaļas 7.minūtē, kad, spēlējot vairākumā, precīzs bija Kevins Heijs.

Savukārt pagarinājumā uzvaras vārtus guva Ņujorkas uzbrucējs Dereks Stepāns.

Piebildīsim, ka šajā sērijā «Rangers» sākotnēji atradās iedzinējos ar 1-3, taču tas nebija šķērslis, lai otro gadu pēc kārtas sasniegtu Austrumu konferences finālu.

Stenlija kausa pusfinālā «Rangers» tiksies ar Tampabejas «Lighting» komandu. Tikmēr Rietumu konferencē Anaheimas «Ducks» spēkosies ar Čikāgas «Blackhawks».