26.05.2014. 08:20

«Rangers» hokejisti savā laukumā ar 3:2 papildlaikā pārspēja Monreālas «Canadiens», sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-1

Pirmās trešdaļas 8. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Karls Hāgelins, otrā perioda 9. minūtē Frānsiss Buljons panāca izlīdzinājumu, bet tās pašas trešdaļas pēdējā minūtē Deriks Brasārs atguva «Rangers» vadību.

Izlīdzinājumu «Canadiens» panāca trešā perioda 2. minūtē, kad izcēlās P.K. Subens, tomēr papildlaika 7. minūtē uzvaru laukuma saimniekiem nodrošināja Martēns Senluī.

Austrumu konferences finālsērijas piektā spēle notiks naktī uz trešdienu Monreālā

Atgādinām, ka sērijas pirmajās divās spēlēs Monreālā ar 7:2 un 3:1 uzvarēja «Rangers», bet trešajā mačā Ņujorkā ar 3:2 papildlaikā uzvarēja «Canadiens».

Rietumu konferences finālsērijā starp Losandželosas «Kings» un Čikāgas «Blackhawks» pēc trim mačiem ar 2-1 vadībā ir «Kings».