28.05.2014. 08:04

Pirmos vārtus mājinieki guva jau spēles 2.minūtē, bet otrā perioda ievadā panāca jau komfortablo 4:1. Tas gan netraucēja Rangers hokejistiem nepilnu piecu minūšu laikā panākt neizšķirtu, tomēr otro trešdaļu ar gūtiem vārtiem un 5:4 noslēdza Canadiens. Trešajā periodā Monreāla guva vēl divus vārtus, septīto ripu raidot jau tukšajā Rangers cietoksnī - 7:4.

Par spēles spožāko zvaigzni atzina Canadiens labās malas uzbrucēju Renē Burku, kurš izcēlās ar trim gūtiem vārtiem jeb hettriku, bet ņujorkiešiem četrus (1+3) punktus iekrāja Kriss Kreiders.

Ceturtdien Ņujorkā notiks sērijas sestā spēle, bet vadību tajā ar 3-2 saglabā Rangers.

Trešdien notiks piektā spēle Rietumu konferences finālsērijā, kurā Losandželosas Kings ar 3-1 ir vadībā pret Čikāgas Blackhwks.