18.05.2014. 04:10
Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas pirmajā spēlē sestdien Ņujorkas klubs «Rangers» izbraukumā ar 7:2 (2:0, 2:1, 3:1) sagrāva Monreālas «Canadiens» hokejistus.

• «Rangers» un «Blackhawks» iekļūst konferences finālā 2014. g. 14. maijs

Pirmajā trešdaļā viesi panāca 2:0 savā labā, bet otrās trešdaļas 13.minūtē «Canadiens» hokejisti vienus vārtus atguva. Otrās trešdaļas beigās mazāk nekā minūtes laikā «Rangers» panāca jau 4:1 savā labā, bet pirmo trešās trešdaļas četru ar pusi minūšu laikā guva vēl trīs vārtus. Atlikušajā laikā laukuma saimnieki atguva vienus vārtus.

Ar vieniem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm šajā mačā izcēlās aizsargs Raiens Makdonahs, bet vieni vārti un divas piespēles Meta Zukarello kontā.

Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām rezultāts kļuvis 1-0 «Rangers» labā. Vienību otrā cīņa pirmdien atkal notiks Monreālā.

Svētdien sāksies arī Rietumu konferences finālsērija. Tajā Losandželosas klubs «Kings» spēkosies ar pašreizējiem līgas čempioniem Čikāgas «Blackhawks», kuriem šajā pašā turnīra posmā pērn sērijā zaudēja ar 1-4.