17.08.2015. 19:10
Spānijas kluba Madrides «Real» aizsargs Serhio Ramoss pēc noslēgtās jaunās vienošanās ar titulēto klubu atklāja, ka viņa motivācija palikt Madrides vienībā nav saistīta ar naudu.

  • Ramoss noslēdzis jaunu līgumu ar Madrides «Real» šodien

«Godīgi sakot, ja man pirmajā vietā būtu bijusi nauda, es būtu pametis «Real». Citās komandās varētu nopelnīt vairāk,» preses konferencē sacīja Ramoss. «Tas nebija naudas jautājums.»

Jaunā vienošanās paredz «Real» un Ramosa sadarbību līdz 2020. gadam.

«Personīgas dabas un profesionālie jautājumi bija galvenie, ar kuriem vajadzēja tikt skaidrībā. Ar pāris lietām biju neapmierināts, taču nekad neteicu, ka vēlos pamest «Real». Manai palikšanai komandā nebija nekāda sakara ar naudu,» izteicās Ramoss.

Viņš atklāja, ka finanšu jautājumu ar prezidentu Florentino Peresu atrisinājis piecu minūšu laikā. «Apspriedām citas tēmas. Nevēlējos runāt par naudu, tā mani nekad nav motivējusi. Laime un ģimene ir mana motivācija. Ja prezidents ļaus, ar prieku noslēgšu karjeru Madridē.»

«Real» sistēmā Ramoss spēlē kopš 2005. gada. Ar Madrides vienību viņš trīsreiz kļuvis par Spānijas čempionu, divreiz izcīnījis Spānijas Karaļa kausu un Superkausu, kā arī triumfējis UEFA Čempionu līgā un klubu Superkausā.

Ar Spānijas izlasi Ramoss uzvarējis Pasaules kausa izcīņā un triumfējis Eiropas čempionātā.



Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties