30.10.2017. 18:48

Ātrspēlē 37 dalībnieku konkurencē Ramona Golsta ar 5 punktiem no 9 kopējā vērtējumā ierindojās 17.vietā, kas meiteņu ieskaitē viņai deva trešo vietu. Madara Golsta, zaudējot abas pēdējās partijas, ar 4,5 punktiem palika 19.vietā un ceturtajā pozīcijā meiteņu vērtējumā.

Visi dalībnieki, rezultāti un ieņemtās vietas apskatāmas šeit:Chess-Results Server Chess-results.com - World...

Dienu iepriekš ātrajā šahā labākā no mūsējām bija Madara Golsta, kas 40 dalībnieku konkurencē ar 4,5 punktiem ieņēma 21.vietu, kas meiteņu vērtējumā viņu ierindoja piektajā vietā. Diemžēl arī tika piedzīvoti zaudējumi pēdējās divās partijās. Ramona Golsta ar 4 punktiem bija devītā labākā meitene.

Visi dalībnieki, rezultāti un ieņemtās vietas apskatāmas šeit:Chess-Results Server Chess-results.com - World...

Madara un Ramona Golstas bija vienīgās Latvijas pārstāves šajās sacensībās.

Atgādināsim, ka jūnija sākumā Minskā pasaules čempionātā ātrajā šahā bronzu U-10 grupā ieguva Miķelis Vingris. Visi trīs viņi ir Rīgas Šaha skolas trenera Aivars Stašāna audzekņi.

Stašāns: "Māsas pie manis trenējas jau no astoņu gadu vecuma. Viņas atveda tēvs Ivars Golsts, kurš arī ir Rīgas Šaha skolas audzēknis. Savā vecumā Latvijā viņas ir viena no labākajām, spriganas meitenes. Ramona šogad kļuva par Latvijas čempioni U-14 grupā. Prieks, ka ir izcīnīta medaļa, taču žēl, ka nācās spēlēt kopā ar zēniem, jo šajā vecuma grupā bija maz dalībnieču. Ja nopietni turpinās trenēties, tad abas šahā var ko sasniegt, visas dotības viņām ir".

Informāciju sagatavoja:Latvijas Šaha federācijaMonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties