04.09.2014. 08:35
Piekto gadu pēc kārtas no 13. līdz 14.septembrim norisināsies starptautiskās «Latvian Baja 2014» rallijreida sacensības 400 km garumā pa Latvijas ceļiem ar startu Jēkabpils Vecspilsētas laukumā.

Jau piekto gadu pēc kārtas Latvijā norisināsies starptautiskās rallijreida sacensības «Latvian Baja 2014» ar 30 pieredzējušu sportistu dalību, kur divās dienās veiks aptuveni 600 km garu distanci Sēlpils, Viesītes un Krustpils apkaimē. No kopējās distances 400 km tiks aizvadīti rallijreida režīmā, TVNET informēja sacensību rīkotāju pārstāve Austra Jātniece.

Sacensībās startēs Latvijas sporta komanda «RE Autoklubs» ar divām ekipāžām, kuras pārstāvēs jau pieredzējuši autosportisti no Somijas - Tapio Suominens/Markku Hurskainens un Jouni Ampuja. Tāpat zem «Re Autoklubs» karoga startēs arī kluba ilggadējie piloti Aleksandrs Terentjevs/Aleksejs Berkuts, kuri ieguva 1.vietu «Itālijas Bajā 2014». Tostarp ieradīsies arī pasaules klases autosportists Vladimirs Vasiļevs, kurš nupat izcīnija pirmo vietu Pasaules kausa posmā Polijā. Sacensībās startēs ekipāžas arī no Kazahstānas, Baltkrievijas un Krievijas.

Rallijreids «Latvian Baja 2014» norisināsies divas dienas ar startu 13.septembrī plkst.10.00 Jēkabpils Vecpilsētas laukumā. Savukārt svinīgā apbalvošana ir paredzēta 14.septembrī pl.19.00 turpat Jēkabpils Vecpilsētas laukumā.

Sacensību norises dēļ 13. un 14. septembrī būs slēgti atsevišķi ceļi uz vairākām stundām Sēlpils, Viesītes un Krustpils apkaimē.

Starptautiskās rallijreida sacensības «Latvian Baja» kopš 2009.gada organizē sporta komanda «RE Autoklubs» ar vairāk kā 20 gadus ilgu pieredzi starptautiskajās rallija un 10 gadu ilgu pieredzi rallijreida sacensībās, kur ar atzīstamiem panākumiem ir piedalījusies neskaitāmos Pasaules kausa posmos rallijreidā.Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties