22.05.2015. 23:32
Piektdien Polijas augstākās līgas čempionātā futbolā otro spēli pēc kārtas ar vārtu guvumu izcēlās Latvijas izlases uzbrucējs Deniss Rakels, kura pārstāvētā "Cracovia" spēlēja neizšķirti 1:1 pret Kelces "Korona", ko pārstāv cits Latvijas futbolists Aleksandrs Fertovs.

14. minūtē Rakels bija uzbrukuma smailē, taču tika atbruņots. Divas minūtes vēlāk Rakels tika pie iespējas gūt vārtus, kad komandas biedrs izprovocēja pretinieku uz pārkāpumu soda laukumā. 22 gadus vecais Latvijas uzbrucējs savu iespēju izmantoja, atklājot mača rezultātu (1:1). Vien piecas minūtes vēlāk gan viesi atjaunoja līdzsvaru. Turpinājumā Rakels vēl vairākkārt bija aktīvs un sita pa vārtiem, bet bez sekmēm. Pretējā komandā Fertovs ar īpašu aktivitāti uzbrukumā neizcēlās.

Rakels guvis vārtus otro spēli pēc kārtas, bet kopumā šosezon jau 11 vārtu guvumi. Nākamo, 35. kārtas, spēli "Cracovia", kas saglabā pirmo vietu B grupā, aizvadīs pret "Podbeskidzie" izbraukumā Belsko-Bjalā.

Jēkabpilietis Rakels līgumu ar "Cracovia" parakstīja pagājušā gada janvārī, un pēc šīs sezonas tas beigsies. Pateicoties šī vakara vārtu guvumam, Rakels iekļuvis līgas snaiperu desmitniekā, dalot 8.-11. vietu.

Fertova pārstāvētā "Korona", kas ieņem sesto pozīciju tabulā, nākamajā kārtā mājās uzņems Glivices "Piast". Pirmdien Eduarda Višņakova pārstāvētā "Ruch" mājās uzņems pastarīti "Bełchatow".

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230