23.02.2014. 21:51
Polijas Ekstraklasē savu debiju „Cracovia” komandas rindās piedzīvojis Latvijas uzbrucējs Deniss Rakels, kurš mačā pret Krakovas „Wisla” izgāja uz maiņu 65. minūtē. Savukārt Alans Siņeļņikovs, kurš šobrīd pārstāv Čehijas kluba „Banik” krāsas, guvis savainojumu, kura dēļ nespēlēs vismaz vairākas nedēļas.

Deniss Rakels „Cracovia” pievienojās janvārī un komandas pirmajā mačā pēc ziemas pārtraukuma palika rezervē, tādējādi atliekot savu debiju uz vienu svarīgākajiem un savā ziņā arī bīstamākajiem mačiem, proti, Krakovas derbiju pret „Wisla”. Pilsētas dome kārtības uzturēšanai abu komandu līdzjutēju starpā bija norīkojusi ielās patrulēt 1500 policistus, lai novērstu iepriekš piedzīvotos gadījumus, kad, piemēram, vienas komandas „līdzjutēji” uzbrūk pretiniekiem ar mačetēm.

Rakels šajā mačā iznāca laukumā uz maiņu 65. minūtē, kad rezultāts bija 2:0 „Wisla” labā. 10 minūtes pēc tam „Cracovia” izdevās vienus vārtus atgūt, turklāt šo pretuzbrukumu uzsāka tieši Rakela piespēle, taču beigās tomēr Rakels savu debiju noslēdza ar zaudējumu 1:3.

Šo maču, saskaņā ar neoficiāliem datiem, klātienē vēroja 28,5 tūkstoši līdzjutēju, un tā laikā netrūka ne pirotehnikas izmantošanas līdzjutēju vietās, ne gigantisku skatītāju veidoto uzrakstu ar vēstījumiem pretiniekiem. Ekstraklasē pēc 23. kārtas "Cracovia" ir devītajā vietā, bet "Wisla" ieņem otro vietu.

Savukārt Alana Siņeļņikova pārstāvētā Čehijas „Banik” šodien aizvadījusi spēli pret "Viktoria Plzen", kura šosezon spēlēja Čempionu līgā. „Banik” piedzīvoja zaudējumu ar 1:2, taču Sineļņikovs laukumā nedevās savainojuma dēļ. Kā vēstīts „Banik” mājaslapā, viņš nespēlēs vairākas nedēļas.

Izmantotie resursi:Na jaro jsme připraveni, hlásí Baník |...Ekstraklasa, piłka nożna, relacje live, wyniki...krakow.gazeta.pl