19.11.2015. 20:53
Latvijas izlases futbolista Denisa Rakela pārstāvētā "Cracovia" savā laukumā ar rezultātu 0:2 zaudēja Sosnovecas "Zaglebie", summā piekāpās ar 2:3 un negaidīti izstājās no Polijas kausa izcīņas.

Polijas kausa 1/4 finālā "Cracovia" pretī stājās Sosnovecas "Zaglebie", kas pēc spēka otrajā līgā pašreiz ieņem trešo vietu. Pirmajā spēlē izbraukumā tieši Deniss Rakels 90. minūtē izrāva uzvaru ar 2:1, taču mājās Krakovas komanda nespēja nosargāt pārsvaru divu spēļu summā – 0:2 mačā un 2:3 summā.

Rakels tika nomainīts 62. minūtē un neilgi pirms došanās malā ar galvu raidīja bumbu pret vārtu pārliktni. Vārtu konstrukciju "Cracovia" norībināja arī pamatlaika pašā izskaņā, kad viens no spēlētājiem trāpīja pa vārtu stabu.

"Cracovia" Polijas kausa izcīņā iesaistījās 1/16 finālā un katrā no kārtām tikās ar 1. līgas vienību. 1/16 finālā tika uzvarēta "Dolcan Zabki" (3:2), bet 1/8 finālā ar 3:1 tika pievārēta Katovices GKS. Ekstraklasē "Cracovia" ar 30 punktiem 16 mačos ieņem augsto trešo pozīciju.

Polijas kausa pusfinālā Sosnovecas "Zaglebie" pievienojās Varšavas "Legia", kas ar 2:1 un 4:1 pārspēja "Chojniczanka". Savukārt pārējos pāros pa vienai ceļazīmei uz pusfinālu sadalīs Poznaņas "Lech" un Ļubinas "Zaglebie" ("Lech" viesos uzvarēja ar 1:0), kā arī Vroclavas "Slask" un Bidgoščas "Zawisza" (Bidgoščā bija 0:0).

Izmantotie resursi:Cracovia - Zagłębie Sosnowiec (19 listopada...