07.07.2015. 08:55

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

"Dinamo" sistēma vārtsargu pozīcijā ir pārsteidzoša, jo klubs jau septiņus gadus spēlē Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), bet nevienu augsta līmeņa vārtsargu nav uzaudzinājis, uzsvēra Raitums. Viņš atzina, ka situācija ir skumīga, jo Latvijā darbojas KHL klubs, kur tērē miljonus, bet neviens pašmāju vārtsargs izaugsmi tur nerod.

"Kāpēc? Jocīgi tas ir. Un katru gadu sūdzas, ka [Latvijā] nav vārtsargu," neizpratnē ir Raitums, kurš aprīlī "Lusteneau" sastāvā kļuva par Austrijas otrās līgas čempionu.

Līdz Nacionālās hokeja līgas (NHL) līmenim tikušo Kristeru Gudļevski "Dinamo" aktīvā Raitums nesteidz ieskaitīt, jo meistarības un karjeras kāpumu šosezon Stenlija kausa finālā rezervistos bijušam vārtsargam veicināja spēlēšana Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL).

Rīgas "Dinamo" pirms Jāņiem paziņoja par līguma noslēgšanu ar 25 gadus veco Zviedrijas vārtsargu Joakimu Eriksonu. Savukārt Čehijas vārtsargam Jakubam Sedlāčekam jaunajā "Dinamo" sezonā būs spēkā jau iepriekš noslēgtais līgums.

Raitums ir aizvadījis 14 spēles Latvijas izlasē, kur pašlaik 30 gadu vecais vārtsargs vidēji mačā ielaida 4,92 ripas.Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties