19.01.2015. 23:51
Latvijas hokeja vārtsargs Mārtiņš Raitums karjeru turpinās Austrijas pēc spēka otrās līgas komandā "Lustenau", vēstīts paziņojumā kluba mājaslapā. "Lustenau" rindās jau spēlē latviešu uzbrucējs Andris Siksnis un aizsargs Mārtiņš Oskars Freimanis.

"Šosezon mums jau ir laba pieredze ar abiem latviešiem Siksni un Freimani," kluba mājaslapā citēts valdes loceklis Roberts Golobs. "Viņi zina Mārtiņu Raitumu un par viņu teica tikai tos labākos vārdus. Domājam, ka Raitums būs adekvāts Tommi Virtanena aizvietotājs."

Ar 25 gadus veco somu vārtsargu savainojuma dēļ līgums tika izbeigts. Raitums, iepriekš četrus gadus pavadījis Kazahstānā, šo sezonu sāka Ungārijas, Rumānijas un Slovākijas apvienotajā MOL līgā, pārstāvot Rumānijas klubu "Csíkszereda".

"Lustenau" spēlē Austrijas pēc spēka otrajā līgā (sešas Austrijas komandas+piecas Slovēnijas komandas), kur ar 45 punktiem 20 spēlēs ieņem trešo vietu. Līdere ar 47 punktiem ir "Bregenzerwald", bet otrajā vietā atrodas "Lustenau" nākamā pretiniece "Jesenice", kuras rēķinā arī ir 45 punkti.

21 gadu vecais uzbrucējs Andris Siksnis 13 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles, ar 17 punktiem komandas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ieņemot septīto vietu. Sikšņa vienaudzis Mārtiņš Oskars Freimanis sešās spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles. Siksnis ir nopelnījis pozitīvu lietderības koeficientu +9, bet Freimaņa lietderības koeficients ir +5. Gan Siksnis, gan Freimanis sezonu sāka Latvijas čempionātā.

Izmantotie resursi:EHC Alge Elastic LustenauPunkteliste: Eishockey.at // Offizielle...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties