20.11.2014. 11:45
Aizvakar, 19. novembrī Londonas Hippodrome kazino norisinājās īpašs pokera turnīrs, kurā piedalījās vien 2 spēlētāji - 14 Grand Slam titulu īpašnieks Rafaels Nadāls un Brazīlijas futbola leģenda Ronaldo. Kārtības labad, gan jāmin, ka šis bija labdarības turnīrs, kuru organizēja PokerStars un turnīra balvu fonds bija $50’000 un turnīra uzvarētājs varēja izvēlēties labdarības fondu, kam šī nauda tiks ziedota.

Kopumā turnīrs norisinājās vien 20 minūtes un abas sporta leģendas varēja parādīt savas pokera spēles zināšanas un prasmes, lai noskaidrotu, kurš no viņiem ir labāks pokera spēlētājs. Par labdarības pokera turnīra uzvarētāju kļuva Rafaels Nadāls, kas iegūto balvu ziedoja savam labdarības fondam The Rafa Nadal Foundation, kas to ziedos tālāk kādā no savām labdarības programmām.

Pēc uzvaras turnīrā Nadāls sniedza interviju: ”Šis bija patiešām aizraujošs un nervu kutionošs pokera turnīrs un es esmu priecīgs, ka piesaucu pēdējo Ronaldo likmi, kas nozīmē, ka izdarīju pareizo izvēli. Man patika spēlēt ar Ronaldo un es esmu gatavs revanša mačam, ja vien Ronaldo to vēlas.”

Atgādināsim, ka Ronaldo ar Rafaelu Nadālu šis bija otrais pokera turnīrs, kurā viņi abi tiekas pie viena galda. Pagājušā gada decembrī EPT Prāga turnīru sērijas ietvaros norisinājās labdarības turnīrs, kurā bez abiem minētajiem spēlētājiem piedalījās vēl citas slavenības. Arī šajā turnīrā uzvaru guva Rafaels Nadāls.

Par aizvadīto pokera turnīru savu viedokli sniedza arī futbola leģenda Ronaldo: ” Rafa spēlēja vienkārši lieliski un beigās es pieļāvu kļūdu, kad blefoju un liku visus žetonus galda vidū un Rafa piesauca manu likmi. Kaut arī es neuzvarēju, es tomēr guvu gandarījumu no spēles un ceru, ka man vēl būs iespēja atspēlēties.”

Rafaels Nadāls salīdzina pokeru ar tenisa spēlēšanu: ”Spēlējot pokeru tev ir jāmāk kontrolēt savas emocijas un jāzina, kad uzbrukt un kad to labāk nedarīt. Ja tā padomā, tad pokera spēlēšana pa lielam neatšķiras no tenisa spēlēšanas”.

Vairāk par Rafaela Nadāla un Ronaldo pokera dueli varat uzzināt PokerStars bloga mājas lapā.Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties